E-kniha pro vás: Manuál pro učitele žurnalistiky aneb jak psát o migraci

pátek 4. července 2014 ·

V červnu vyšla nová publikace Module Lecture Guide - Manuál pro učitele žurnalistiky aneb jak psát o migraci. Kromě učitelů žurnalistiky a mediálních studií na univerzitách a vyšších odborných školách ji mohou využít studenti, novináři i širší veřejnost se zájmem o téma migrace.


Publikace shrnuje situaci migrantů v Česku a ve světě, věnuje se tomu, jak dnes média o migraci informují, a poskytuje novinářům podporu v oblasti terminologie, práce s tématem, zdroji dat či práce s migranty.

Publikace vznikla v rámci projektu Face 2 Face: facilitating dialogue between migrants and European citizens.

Publikaci si můžete stáhnout zde:
Module Lecture Guide

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.