Video: Brífink ministra školství Marcela Chládka k řetězení smluv pedagogů

úterý 1. července 2014 ·

Na brífinku vystoupili Marcel Chládek, ministr školství, a František Dobšík, předseda Českomoravského odborového svazu pracovníků školství.


Kromě záznamu části brífinku z archivu České televize máme i vlastní videozáznam celého brífinku i následného krátkého rozhovoru s Františkem Dobšíkem.
1 komentářů:

Eva Adamová řekl(a)...
1. července 2014 v 12:34  

Mrkněte na www.msmt.cz, objevil se tam odkaz Splněné cíle ministra.

Není on ten Chládek psychicky nemocný?

Navíc si plete splněné s rozdělaným a cíle s tím, co mu při práci ministra zrovna připlulo pod ruku.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.