Přečtěte si: Školní či klinický logoped? Rodiče často tápou, který je lepší

středa 23. července 2014 ·

Ministerstvo zdravotnictví chce prosadit nová pravidla pro logopedy. Dlouhodobě přetrvávají rozpory mezi dvěma skupinami odborníků: těmi z ordinací a těmi ze škol. Neshodnou se, kdo o špatně mluvící děti dokáže pečovat líp.


Z článku ČT24 v ČeskáTelevize.cz vybíráme:

Školní logopedové trvají na tom, že výběr odborníka je čistě na rodičích: tak či tak by špatné mluvení potomků měli řešit včas. Například když tříleté dítě má malou slovní zásobu pod padesát slov anebo vůbec netvoří jednoduché věty. V takovém případě by rodiče už měli vyhledat odborníka, i kdyby jen preventivně.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.