Přečtěte si: Přetahování o žáky mnohdy překračuje hranice slušného chování

úterý 24. června 2014 ·

Ani všeobecná nouze a nezájem o řemesla nezabránily Vítězslavu Šteflovi vybudovat střední školu, která nemá nouzi o žáky nebo o sponzory. V rozhovoru popisuje, jak se mu to povedlo.

Z rozhovoru Janni Vorlíčka s Vítězslavem Šteflem v Denik.cz vybíráme:

Jak vznikala vaše koncepce učňovského školství, podařilo se vám ji prosadit šířeji?

Řekl bych, že trochu ano. Působím totiž v mnoha institucích, které se zabývají zefektivněním výuky řemeslných oborů. Mimo jiné jsem členem pracovní skupiny ministra školství. Vedle spolupráce s Ústeckým krajem také pracuji ve výboru pro výchovu a vzdělávání, úzce spolupracuji s odborem školství, mládeže a tělovýchovy.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.