Konference 2.0: The Learning Revolution Project

středa 4. června 2014 ·

Internetové technologie přetvářejí způsoby kdy, kde a od koho se učit - a dokonce i naše názory na učení. V rámci The Learning Revolution Project probíhá "konference 2.0", tedy řada virtuálních a fyzických události a setkání s více než 200 partnery, zabývajícími se vzděláváním. Upozorňujeme i na diskuse o učení mezi pedagogy, žáky, řediteli a dalšími pracovníky ze škol, knihoven, muzeí a z různých oblasti vzdělávání on-line, netradičního či domácího učení.
Události v kalendáři jsou v uvedeny v SEČ, podrobnosti o partnerech naleznete na webu LearningRevolution.com.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.