Přečtěte si: Microsoft má se Surface Mini ještě šanci

neděle 11. května 2014 ·

Microsoft podle analytiků nejspíše ještě v tomto měsíci představí nový tablet s názvem Surface Mini. Nebude to však již příliš pozdě?


Z článku Martina Stančíka v ComputerWorld.cz vybíráme:

Microsoft však bude chtít Surface Mini prodávat ne jako tablet určený ke sledování obsahu, ale jako digitální poznámkový blok. A zde má jednu výhodu – své kancelářské aplikace. „Od iPadu Mini a tabletu Nexus 7 se bude lišit stylusem,“ říká Ubrani. „A načasování je skvělé, jelikož rodiče budou dětem o prázdninách kupovat nové věci do školy.“ Analytici se však víceméně shodují na tom, že Surface Mini se nestane masovou záležitostí, ale bude spíše věcí pro nadšence.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.