MŠMT vyhlašuje 1. dubna 2014 dotační a rozvojový program

úterý 1. dubna 2014 ·

Program pod názvem Podpora soutěží a přehlídek v zájmovém vzdělávání se vypisuje pro školní rok 2014/2015 a na jeho realizaci jsou vyčleněny 32 miliony korun.

Žadatelé mohou prostřednictvím programu získat státní finanční příspěvek na realizaci ústředních kol soutěží nebo jen požádat o zařazení do seznamu soutěží. Krajům se pak nabízí možnost získat příspěvek na pořádání okresních či krajských kol soutěží, které vyhlašuje nebo se na nich podílí MŠMT.

Program dále obsahuje všechny podmínky pro žadatele, kteří chtějí získat finanční příspěvek na zajištění účasti žáků na mezinárodních soutěžích a na pořádání mezinárodních soutěží v ČR.

Žádost je možné podat od 1. dubna do 5. května 2014 v elektronické podobě v informačním systému, který se nachází na adrese: http://souteze.msmt.cz/ .

Seznam soutěží pro školní rok 2014/2015 bude publikován v srpnovém Věstníku MŠMT.

Více informací je již nyní k dispozici na: http://www.msmt.cz/mladez/podpora-soutezi-a-prehlidek-v-zajmovem-vzdelavani.

Výsledkové listiny krajských, ústředních a mezinárodních kol soutěží zveřejněných ve Věstníku MŠMT jsou na adrese: http://excelence.msmt.cz/.0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.