P. D. Jamesová: Vraždy v nakladatelství

pátek 14. března 2014 ·

Další případ zavede Adama Dalglieshe hluboko do minulosti

Ve starém londýnském nakladatelství Pewerell, které sídlí na břehu Temže v poněkud strašidelné napodobenině přepychového benátského paláce, dojde k vraždě. Obětí je Gerard Etienne, nový ředitel podniku, kterému jeho bezohledná ctižádost nadělala mnoho nepřátel. Patří mezi ně zavržená milenka, odmítnutá autorka i společníci, kteří nesouhlasí s jeho podnikatelskými záměry. Každý z nich má motiv i děravé alibi, ale Adam Dalgliesh musí odhalit, kdo z nich tak dlouho a důkladně plánoval vraždu.


Ukázky stran: Doporučená cena 269 Kč. Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu www.albatrosmedia.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.