Marcel Chládek: Cvičebnicí "Naše země" se MŠMT bude zabývat (video)

pátek 7. března 2014 ·

"Předpokládáme negativní odborný posudek.", uvedl ministr školství Marcel Chládek.


1 komentářů:

Eva Adamová řekl(a)...
7. března 2014 v 15:18  

"Předpokládáme negativní posudek"

Toto ze sebe vyvalil ministr Chládek, aniž by měl v ruce ten odborný posudek, který ve videoukázce slibuje. Je velká škoda, že se ministr projevil jako naprostý slaboch, a přestože na MŠMT na cvičebnici nic závadného neshledali (akorát to, že je náročná a překlopená), podlehl soustavnému měsíčnímu nátlaku ČSBS a vypotil tiskové prohlášení, které vypotil.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.