Dopisy z ostrova Skye - Světový bestseller Jessiky Brockmoleové konečně v Česku

pondělí 31. března 2014 ·

Příběh o velké lásce a naději, která překoná vzdálenosti, nástrahy osudu i válku

Právě vychází milostný román Dopisy z ostrova Skye od Jessiky Brockmoleové, která svým debutem ihned vzbudila mezinárodní zájem kritiky i čtenářů. Strhující příběh o velké lásce a naději, která překoná vzdálenost mezi dvěma kontinenty, dvě generace i dvě světové války, uchvátil miliony čtenářů po celém světě. Brockmoleová napsala velmi osobitý román v dopisech, v němž bravurně vystihla pohnutou atmosféru první poloviny 20. století. Práva na vydání knihy byla prodána do dvaceti tří zemí po celém světě.Jessica Brockmoleová je původem Američanka, ale návštěva skotského ostrova Skye jí učarovala natolik, že se jí hned ve vlaku zpátky do Edinburghu vyloupl v hlavě příběh, který jí nedal spát. Prvotina Jessiky Brockmoleové, Dopisy z ostrova Skye, pohltí čtenáře hned od první stránky. Postupně odhalovaný příběh zakázané lásky, tragické ztráty i neochvějné naděje, vyprávěný formou dopisů, nahlíží hrdinům přímo do srdce.

Ukázky stran:
Doporučená cena 269 Kč. Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu www.albatrosmedia.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.