24.–28. 3.: Týden pro talenty

úterý 18. března 2014 ·

Talentcentrum Národního institutu pro další vzdělávání vyhlašuje ve dnech 24.–28. 3. 2014 Týden pro talenty. Akce se koná u příležitosti zahájení činností Sítě podpory nadání na podporu talentovaných dětí a mládeže v oborech přírodovědných a technických disciplín a matematiky.

Jejím cílem je:
  1. Zviditelnění existujících aktivit na podporu talentovaných a příležitost k účasti na těchto aktivitách pro nadané
  2. Diskuze o přínosu sítě nadaným a školní i mimoškolní přípravě talentů


První seminář určený nejen pro učitele v rámci Týdne pro talenty s názvem Umíme si hrát? proběhne ve spolupráci Talentcentra ZŠ Kodaňská a projektu PERUN. Uskuteční se 25. 3. 2014 od 8.30 do 13.30 na ZŠ Karla Čapka, Kodaňská 16, Praha 10. Účastníci se dozvědí, co je důležité při používání her, vyzkouší si, jaké to je hrát hry s nadanými žáky, jak co nejvíc využít jejich potenciál a na co si při tom dát pozor. Pokud se chcete zúčastnit, zaregistrujte se prosím pomocí tohoto formuláře:
http://lac.troja.mff.cuni.cz/Shared/PerunPracovnik_Hry_brezen_2014.nsf/reg?OpenForm
http://talentovani.cz/aktuality/.


Do Týdne pro talenty se mohou zapojit střediska volného času, mateřské, základní a střední školy, pedagogicko-psychologické poradny, Sdružení rodičů nadaných dětí, neziskové organizace a zaměstnavatelé. Přihlaste se a napište na e-mail: tutr@nidv.cz (kdo akci pořádá, kdy a kde se koná, pro koho je určena, kontakty na pořadatele či na další informace). Svou organizaci můžete také zaregistrovat na www.talentovani.cz/sit-podpory-nadani.


Týden pro talenty bude všechny akce, jež organizátoři přihlásí, propagovat na www.talentovani.cz formou tiskových zpráv, které budou zaslány médiím, na tiskové konferenci atd.

Vlasta Kohoutová, NIDV

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.