Počítač pro ženy: Vydání pro Windows 8 a Office 2013

úterý 11. února 2014 ·

Praktický průvodce pro práci, studium i zábavu

Aktualizované vydání oblíbené publikace pro ženy, která bez zbytečných technických podrobností přibližuje základy práce se systémem Windows 8 a kancelářskými programy Office 2013. Kniha je přizpůsobena tématům, která ženy zajímají, a naučí vás používat počítač k práci, zábavě, komunikaci i studiu.

Autorka vás v knize naučí snadno a rychle používat počítač k vlastní spokojenosti a věnuje se všem běžným činnostem od volání přes Skype po tvoření tabulek v Excelu. Výklad postupuje krok za krokem a nevyžaduje žádné předchozí znalosti práce s Windows či Office.

S knihou se mimo jiné naučíte:
 • Základům ovládání a nastavení počítače s Windows 8
 • Kopírovat, mazat či hledat soubory a spouštět programy
 • Psát pozvánky či jiné texty ve Wordu a upravovat jejich vzhled
 • Vkládat do textu obrázky, tabulky a grafy
 • Vytvářet přehledné tabulky v Excelu
 • Počítat domácí rozpočet pomocí jednoduchých výpočtů
 • Snadno vytvářet působivé prezentace v PowerPointu
 • Kopírovat fotky z fotoaparátu, upravovat je a předvádět
 • Přehrávat filmy a hudbu z pevného disku, CD a DVD
 • Používat Internet a komunikovat přes e-mail a Facebook
 • Využít program Skype k psaní zpráv a telefonování
Ukázky stran:


Doporučená cena 249 Kč. Knihu s 25% slevou zakoupíte do 28. 2. 2014 v e-shopu knihy.cpress.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.