Příkaz ministra č. 20/2013 ze dne 17. 12. 2013, kterým se ruší Příkaz ministra č. 33/2012 k zajištění organizace vyřizování žádostí žáků o přezkoumání výsledku nebo rozhodnutí o vyloučení z konání didaktického testu a řešení dalších případů podání žádosti

středa 8. ledna 2014 ·


Č.j. MSMT-32193/2013-2

Příkaz ministra č. 20/2013 ze dne 17. 12. 2013, kterým se ruší Příkaz ministra č. 33/2012

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy podle části I. čl. 1a Organizačního řádu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, č. j. 20 841/2004-14, ve znění pozdějších dodatků, stanoví:

Čl. 1

Příkaz ministra č. 33/2012 k zajištění organizace vyřizování žádostí žáků o přezkoumání výsledku nebo rozhodnutí o vyloučení z konání didaktického testu a řešení dalších případů podání žádosti žáka o přezkoumání maturitní zkoušky se zrušuje.

Čl. 2

Zmocňuje se 1. náměstek ministra k vydání Výnosu, kterým se upravuje postup při organizaci vyřizování žádostí žáků o přezkoumání maturitní zkoušky s účinností od 1. ledna 2014.

Čl. 3

Účinnost

Tento příkaz nabývá účinnost dnem 31. prosince 2013.Ministr školství, mládeže a tělovýchovy

prof. RNDr. Štys, CSc., v. r.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.