Používejte hlavu

úterý 23. července 2013 ·

Operační manuál pro váš mozek

O lidském mozku je známo, že používáme pouze zhruba 1 procento z jeho kapacity. Představte si ty úžasné výsledky, kdybychom uvolnili alespoň část energie ze zbývajících 99 procent!

Tony Buzan, přední světový odborník v oblasti výzkumu mozku a vzdělávání a autor metody myšlenkových map, přináší v knize Používejte hlavu „operační manuál“ pro mozek, který vám umožní změnit způsob myšlení a učení, probudit smysly a uvolnit skrytou sílu mozku. Přidejte se k milionům lidí na celém světě, kteří s úspěchem aplikují Buzanovy metody a objevují netušené možnosti své mysli.

Tato kniha vás naučí:

  • Snáze a lépe řešit problémy.
  • Stát se kreativnějšími v práci i v životě.
  • Rychle číst a rozumět textu.
  • Pochopit a zapamatovat si co největší množství informací.
  • Otevřít se změnám a novým nápadům.
  • Myslet, učit se a reagovat rychleji a efektivněji.
Začněte konečně používat hlavu!

Tony Buzan je známý především jako vynálezce a propagátor převratné metody myšlení a učení – myšlenkových map. Je autorem mnoha bestsellerů, kterých se prodaly miliony kusů ve více než 150 zemích. Přednáší a školí jednotlivce a soukromé společnosti i státní organizace po celém světě. V češtině vyšly jeho knihy Myšlenkové mapy, Myšlenkové mapy v byznysu a Rychlé čtení.

Ukázky stran:
Knihu zakoupíte do 24. 7. se slevou 25 % v e-shopu knihy.cpress.cz.

1 komentářů:

Pytlik Blaha řekl(a)...
23. července 2013 v 12:41  

Máme to vnímat jako povinnou četbu pro činovníky parlamentu a státní správy a samosprávy vůbec, ve školství pak zejména, když většina úvah a rozhodnutí jsou výsledkem činnosti zažívacího traktu, protože nás činovníci milují?
Ono to bude ale spíš určeno pro voliče. Jak dnes napsal Karel Steigerwald "toho nositele veškeré vládní moci i veškerých potíží s mocí". Ale koho volit. Z televizních debat nejen posledních dnů vyplývá, že pořád ještě aspoň trošku normální lidé, téměř zásadně vůbec nikam nekandidují.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.