Kdo si na knihy počká, ten se dočká... slevy 30 % a poštovného zdarma pouze po dobu inventury skladu

pondělí 1. července 2013 ·
Důležitá informace pro zákazníky e-shopu! 

Z technických důvodů na straně společnosti Albatros Media a.s. je expedice objednávek realizovaných v e-shopu pozastavena až do 11. 7. 2013. Všechny objednávky přijaté v období od 26. 6. 2013 od 10 hodin do 10. 7. 2013 budou standardně zpracovány a expedovány co nejdříve po 11. 7. 2013.

Po celou dobu přerušení expedice nabízíme zákazníkům speciální slevu 30 % na kompletní nabídku e-shopu a poštovné ZDARMA! Tato akce je platná pouze v termínu 27. 6. - 10. 7. 2013 a není ji možné kombinovat s jinými slevami. 

Omluvte dočasné omezení našich služeb.

Váš tým internetového obchodu


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.