ČŠI: Národní databáze šetření TIMSS 2011

pondělí 22. července 2013 ·

Národní databáze vznikla na základě šetření TIMSS 2011, které proběhlo v ČR na jaře roku 2011 mezi žáky 4. ročníku.

ČŠI zveřejnila českou verzi školního dotazníkužákovského dotazníkudotazník pro rodiče dotazník pro učitele žáků

Datové soubory z šetření, které obsahují data za ČR, naleznete zde.

Šetření TIMSS 2011 je součástí projektu Kompetence I, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.