Prázdniny na České škole

pátek 28. června 2013 ·

Opět po roce si stejně jako většina učitelů a pedagogických časopisů i náš portál Česká škola v následujících dvou prázdninových měsících dopřeje po školním roce plném diskusí o vzdělávání trochu odpočinku.

Nových článku budeme zveřejňovat nejspíše jako o minulých prázdninách zhruba polovinu oproti běžnému provozu, ale vzhledem k vládní krizi se můžeme snadno a rychle aktivizovat. Prázdniny chceme využít i k nezbytné údržbě našich systémů a přípravě nových funkcí pro další školní rok, který zahájíme jako školy v přípravném týdnu.

DĚKUJEME ZA VÁŠ ČTENÁŘSKÝ ZÁJEM A PŘEJEME VÁM VŠEM KRÁSNÉ, KLIDNÉ A PŘEDEVŠÍM OSVĚŽUJÍCÍ PRÁZDNINY!

8 komentářů:

Pytlik Blaha řekl(a)...
28. června 2013 v 9:39  

Nazdááár!

Anonymní řekl(a)...
28. června 2013 v 10:51  

Zdar!!!
Sedych

Anonymní řekl(a)...
28. června 2013 v 11:41  

Mohli byste přidat hodnocení článků formou hvězdiček nebo smajlíků. :-)

Anonymní řekl(a)...
28. června 2013 v 17:02  

Dík za Vaši práci Janku. Ignorant

Kalashnikoff řekl(a)...
29. června 2013 v 11:17  

Hezkou dovolenou všem a Panu Wagnerovi díky za výdrž!

obyčejná učitelka řekl(a)...
29. června 2013 v 21:42  

Připojuji se ke všem přede mnou. Klidné prázdniny.

Anonymní řekl(a)...
5. července 2013 v 7:42  

Tak jsem vzala první den prázdnin své vnučky do brněnské ZOO. A připadala jsem si tam jako na Ostrově Dr. Moreaua. Nemám na mysli zvířátka, ale české děti. Jsem už v důchodu, už jsem 10 let nebyla mezi dětmi, tak možná proto jsem si všimla té změny: Dítka školou povinná jsou přihrblá, s vystouplým bříškem a přetékajícími boky, sotva pletou nožičkama... a nejvíc je zajímala pizza a cola u pavilonu plazů. To není chyba soudruhů z NDR, ale postsametových maminek a tatínků. A také osvěty ve školství. Neberte to ve zlém, ale spousta maminek s dětmi mi připomínala bachyně se selátky.

Anonymní řekl(a)...
5. července 2013 v 10:02  

I mentalne?
Sedych

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.