Kampaň Česko mluví spěje do finále. Podívejte se, co nového nabízí.

čtvrtek 6. června 2013 ·

Na stránkách ceskomluvi.cz lidé mohou psát dokument místo politiků a vyměňovat si názory v rubrice Ring volný.

Kampaň Češko mluví o vzdělávání se připravuje na uzavření v rámci společné konference s ministerstvem školství, která se koná příští pátek v DOXu. Upozorňujeme na zajímavé aktivity, které najdete na stránkách kampaně.
Na stránkách ceskomluvi.cz momentálně můžete
  • Hlasovat o tom, na co bychom se měli ve školách při vzdělávání soustředit. Na dosavadní výsledky se můžete podívat ZDE.
  • Spolupracovat na sepsání cílů vzdělávání v online formuláři ZDE.
  • Podívat se do budoucnosti vzdělávání za 25 let ZDE.
  • Podívat se na záznamy z důležitých diskusí ZDE a na reportáž z inkluzívní školy ZDE.
  • V rubrice Ring volný napsat, o čem se má mluvit na závěrečné konferenci a při semináři v Poslanecké sněmovně – ZDE.
  • Nominovat na Cenu Eduína 2013 za přínosné inovace ve vzdělávání ZDE.
Zdeněk Slejška, ředitel EDUin, řekl: „Kampaň Česko mluví o vzdělávání zakončíme příští týden konferencí, kterou pořádáme spolu s dalšími subjekty včetně ministerstva školství. Po prázdninách ještě předáme její výsledky Poslanecké sněmovně. Předpokládáme ale, že webové stránky poběží dál a soustředí se na rady a pomoc těm, kteří chtějí přispět vlastní iniciativou a pomáhat při postupné proměně vzdělávání v České republice.“

3 komentářů:

Pytlik Blaha řekl(a)...
6. června 2013 v 14:09  

Hlasovat o tom, na co bychom se měli ve školách při vzdělávání soustředit.

Ano. Koncepce rozvoje české vzdělávací soustavy musí, opakuji, že musí korespondovat s počtem odeslaných esemesek.

A do dalšího kola nepostupuje... buch buch... buch buch... buch buch... domácí příprava!!!

Anonymní řekl(a)...
6. června 2013 v 19:59  

Obávám se, že celá kampaň byla jen velkým humbukem bez výrazného výsledku. Nebo se pletu?

Anonymní řekl(a)...
6. června 2013 v 22:06  

No konečně, už jsem nabyla dojmu, že to bude never ended story.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.