Arnošt Veselý: Jak zlepšit vzdělávání v 80 000 třídách

pondělí 17. června 2013 ·

Prezentace Arnošta Veselého z Fakulty sociálních věd UK na závěrečné konferenci Česko mluví o vzdělávání, která se konala v pátek 14. června 2013 v Centru současného umění DOX.


1 komentářů:

Pytlik Blaha řekl(a)...
19. června 2013 v 13:42  

Podpora umění vést druhé na všech úrovních

Na otázku: Co brání?
učinil přítomný pan Sárközi poznámku v tom smyslu, že jemu brání fakt, že žádného lídra ještě neviděl, a že jestli možná viděl, pak si toho nevšiml.
Jestli v tom nebude jeden ze zakopaných umělých psů:
Řídících všude dost, ale na vedoucího nenarazíš.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.