Seznam.cz: Vítězové hry „Najdi, co hledáš!“ jsou ze ZŠ Sloup v Blansku

sobota 25. května 2013 ·

Osmý ročník soutěže společnosti Seznam.cz „Najdi, co hledáš“ je u konce. Nejlépe si se čtyřmi soutěžními koly poradil tým ze Základní školy Sloup v Blansku, který si říkal „Agenti 007“. Tohoto ročníku se zúčastnilo více jak 30 000 žáků z celkem 1 645 přihlášených tříd.


Zajímavostí je, že nejvíce tříd (497) se přihlásilo ze šestých ročníků, nejméně bylo naopak kvart z víceletých gymnázií (51). Více informací o vítězích a fotografie z předávání naleznete na našem blogu.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
25. května 2013 v 13:05  

Upozornění: Obec Sloup se nachází v okrese Blansko, ne v Blansku.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.