Lásky českých hudebníků

středa 15. května 2013 ·

Narodili se… žili… složili… a umřeli.

Tohle o nich víme. Známe jejich jména, některé jejich skladby. Ale co víme o nich, o našich slavných hudebnících? Jací to byli lidé? Veselí, zádumčiví, chudí i bohatí, více či méně úspěšní. Byli šťastní?
Všichni byli zamilovaní. Někteří jednou, někteří víckrát, šťastně i nešťastně…
Lásku – či lásky – prožívali, láska se objevila v jejich skladbách.

O lásce je tahle knížka!


 • František Škroup
 • Josef Slavík
 • Bedřich Smetana
 • Vilém Blodek
 • Zdeněk Fibich
 • Antonín Dvořák
 • Leoš Janáček
 • Josef B. Foerster
 • Josef Suk
 • Gustav Mahler
 • Vítězslav Novák
 • Oskar Nedbal
Ukázky stran: 


Vydala Edika, doporučená cena 229 Kč

Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.