Vyhlášení dotačního programu MŠMT – Podpora soutěží a přehlídek v zájmovém vzdělávání pro školní rok 2013/2014

středa 3. dubna 2013 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo dne 1. dubna 2013 dotační program pro podporu soutěží a přehlídek, které budou organizovány ve školním roce 2013/2014.


S úplným textem programu je možné se seznámit na adrese: www.msmt.cz/mladez/podpora-soutezi-a-prehlidek-v-zajmovem-vzdelavani.

Dotační program umožňuje organizátorům různých typů soutěží pořádaných v České republice požádat do 3. května 2013 o státní finanční podporu svých projektů. Program umožňuje také organizátorům soutěží získat finanční podporu na účast zástupců ČR na mezinárodních soutěží navazujících na soutěže, které jsou organizované v České republice a zveřejněné ve Věstníku MŠMT. Termín pro podání těchto žádostí je do 1. října 2013. Tento termín je nutné dodržet i u žádostí na podporu mezinárodních soutěží organizovaných v ČR. Současně dotační program umožňuje žadatelům podat projekt pouze k zveřejnění do seznamu soutěží, který je publikován ve Věstníku MŠMT.

Upozornění!

V letošním roce musí žadatelé podávat projekty prostřednictvím elektronického systému, který je k dispozici na adrese: souteze.msmt.cz/.

Jako podporu pro uživatele elektronického systému pořádá MŠMT semináře, které se konají v Praze a Brně. Více informací o seminářích najdete na: www.msmt.cz/mladez/pozvanka-na-seminar-vkladani-zadosti-do-dotacniho-programu-1

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.