Video: Závěry jednání Rady Asociace krajů ČR

pátek 26. dubna 2013 ·

Rada Asociace krajů ČR se věnovala také otázce reformy regionálního školství, kterou připravuje vláda Petra Nečase, a přijala k ní odmítavé stanovisko. "V tuto chvíli nejsou zdaleka známy všechny parametry," poznamenal Hašek s tím, že asociace požaduje, aby byly nastaveny stejné principy pro všechny typy škol a dořešeno i financování dětských domovů.

8 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
26. dubna 2013 v 21:37  

Kraje, to je neštěstí a nejenom pro školství.

Anonymní řekl(a)...
26. dubna 2013 v 22:26  

Přesně tak. I rozdělování dotací přes kraje vždy smrdí pěkným průšvihem. Na krajské úrovni se zná každý s každým a různých kamarádíčků z mokré čtvrti se najde dost a dost. Zvláště, když z toho něco kápne.

poste.restante řekl(a)...
26. dubna 2013 v 22:56  

Čistě jen pro informaci. Smrdí rozdělování dotací přes kraje jinak, nežli přidělování dotací na komunální, nebo vládní úrovni?
Já jen, jestli nejde spíš o to, že někomu nevoní hlavně současné složení krajských koalic.
Když kraje vznikaly, kritizoval jsem jejich systém a počet. Ale dobře si pamatuju, kdo a proč tehdy vnutil schválenou podobu zákona.

Anonymní řekl(a)...
27. dubna 2013 v 2:33  

American ExpressSome of us do not absolutely would rather abode on academic shoes for the affidavit that humans assume they're on the way to annihilate our feet. There may are in fact a time if this was true. Shoes accept yield abode a analogously abiding methods cerebration about that individuals days. Attire shoes builders nowadays admit they should assemble shoes that not alone arise astonishing but are comfy. With so abundant altered cast companies to adjudge on out from if their shoes are not comfortable it doesn't sell, it could possibly be the absoluteness that simple.[url=http://www.cheaptomsbuy.com]Cheap Toms sale[/url] All Where Do They Sell Toms shoes are slip-ons. They usually can be found in a variety of colours, types, fabrics and designs. Readily available in burlap, corduroy and canvas, these sneakers have got a skinny sole and are functional, classy in addition as resilient. They do not have that cumbersome seem like that of sneakers. So, they glimpse terrific when worn with capris, shorts or pants. This variety of footwear would make for your great day-to-day shoe. You'd probably not have any type of issue associated with structural harm or tearing with footwear from Where Do They Sell Toms. The fabric certainly is apparently extremely durable. The leather insoles are also really relaxed and supportive. Purchasers are always advised to buy a pair of Where Do They Sell Toms footwear that match somewhat tight mainly because canvas frequently stretches. This footwear will fit tight for any week or so but they will just be appropriate after a week of have on. Later on the shoe will fit like a glove as well as wearer can have no difficulty with blisters or rubbing. Visa [url=http://www.cheaptomssite.com]Cheap Toms[/url] Private companies are profit based and this in turn attracts investors from all sectors. More social entrepreneurship funds are required to make the social investment community as strong as the mainstream investment community. Partnering with private companies will also help social entrepreneurs learn more about running business the smarter way. [url=http://www.tomsfans.com]Toms Oultet Store[/url] What Forms of Payment Does TOMS Shoes Accept?
Relate Artcile

http://38ary.com/vb/showthread.php?p=66133#post66133
http://www.shyamantak.com/mousike/forums/index.php?action=vthread&forum=2&topic=2281&page=8605#msg1865471

Anonymní řekl(a)...
27. dubna 2013 v 13:49  

27. dubna 2013 2:33

co to má znamenat?

Anonymní řekl(a)...
27. dubna 2013 v 14:34  

",že někomu nevoní hlavně současné složení krajských koalic".

To máte pane poste.restante těžké. Někteří ředitelé vlezli do ODS z podobných důvodů jako před rokem 1989 někteří soudruzi. Byli blbí jako poleno, ale potřebná stranická průkazka je vytáhla do funkce. Ignorant

Anonymní řekl(a)...
27. dubna 2013 v 16:10  

Vy máte u vás ředitele z ODS? My u nás s píš z ČSSD. Ale z tou hláškou o jejich blbosti souhlasím.

Anonymní řekl(a)...
28. dubna 2013 v 9:01  

Jsou-li blbi jak poleno, tak napric politickym spektrem.
Sedych

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.