Abeceda povolání - Kdo co umí, dovede?

čtvrtek 4. dubna 2013 ·

O všech můžeme si hned od A do Žet vyprávět!

Víte, milé děti, jaká máme povolání a co kdo umí, dovede? Chcete poznat, jaké dobroty dokáže připravit takový cukrář, s čím si poradí statečný hasič anebo co dovede vyrobit šikovný truhlář? Pojďte spolu s námi poznat různá povolání. Jsou tu podle abecedy. Můžeme si o nich hned od A do Žet vyprávět!


Ukázky stran:

Vydal CPress, doporučená cena 199 Kč

Knihu s 25% slevou zakoupíte pouze do 30. 4. 2013 v e-shopu knihy.cpress.cz.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
4. dubna 2013 v 11:26  

Škoda, že tam není taky učitel. Nebo nevěděli, jetli něco umí?

Anonymní řekl(a)...
4. dubna 2013 v 18:33  

A což tak pracovní úřad a oněch 650 000 oficiálně nezaměstnaných?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.