Vytvářejte 3D modely online

pondělí 18. března 2013 ·

Vyzkoušejte si tři bezplatné online 3D návrháře a naučte s nimi pracovat i vaše studenty!


123D Design od společnosti Autodesk funguje online i jako aplikace na tabletech iPad i na osobních počítačích s OS Mac OS X nebo MS Windows 7.3DTin je online aplikace, která funguje v posledních verzích prohlížečů Chrome a Firefox (využívá WebGL) a existuje i jako Chrome Web App.Tinkercad je další online aplikace na tvorbu 3D modelů, spojená, jak je to u online editorů s úložištěm.Zdroj: Free Technology for Teachers

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.