Soutěž „Najdi, co hledáš!“ - přihlásit se můžete do 24. března!

středa 20. března 2013 ·

V pondělí 18. března odstartovalo první kolo osmého ročníku soutěže společnosti Seznam.cz „Najdi, co hledáš!“. Letos se přihlásilo celkem 1 187 týmů, což znamená 21 743 žáků. Na přihlášené týmy základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií čekají celkem čtyři soutěžní kola, kde budou muset projevit nejen své znalosti, ale i určitou dávku internetové gramotnosti.


Partnerem soutěže „Najdi, co hledáš!“ je i letos společnost SCIO.CZ, která se postará o tvorbu otázek. Ty se opět budou zabývat nejen tématy zaměřujícími se na Českou republiku, ale i bezpečným chováním na internetu. Nově budou vědomostní dotazy ještě doplněny o logickou hru Abaku.

Vítězná třída získá počítačovou učebnu v hodnotě 340 000 Kč, kterou zaplní svými počítači partner soutěže, společnost ACER. Kromě toho si vítězové, stejně jako minulý rok, užijí nezapomenutelnou školu v přírodě a podívají se do centrály společnosti Seznam.cz. I letos má soutěž „Najdi, co hledáš!“ svého patrona. Štafetu po Richardovi Krajčovi a Benu Cristovaovi přebírá Gabriela Gunčíková, kterou lidé mohou znát jako objev roku ankety Český slavík 2011.

I když již první kolo soutěže běží, školy se mohou dále registrovat až do 24. března. Vítězná třída bude známa 5. května. Více informací je možné najít na stránkách soutěže.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.