E-kniha pro vás: Microsoft Office 365 pro vzdělávací organizace - Průvodce zřízením a využitím hostovaných služeb

úterý 5. března 2013 ·

Ačkoliv je proces nasazení služby Office 365 poměrně jednoduchý, mnoho z vás chtělo mít při ruce nějaký podrobnější návod, který bude popisovat, na co všechno musí být administrátor a učitelé připraveni. Nyní je pro všechny zájemce k dispozici.


3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
11. června 2013 v 10:40  

To je fakt dobrý průvodce. Jsem z toho úplně vykolejenej.

xOn řekl(a)...
13. dubna 2015 v 18:29  

Popis Microsoft Cloudu uložen v PDF na Google Cloudu... Kde se stala chyba?

Janek Wagner řekl(a)...
14. dubna 2015 v 20:30  

Nikde. Není v Google cloudu ;-)

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.