Série přednášek Bořivoje Brdičky Vzdělávací technologie 21. století

úterý 26. února 2013 ·

Každou středu od 10:45 můžete sledovat přednášky nového běhu kurzu Bořivoje Brdičky Vzdělávací technologie 21. století na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy.

Online podpora kurzu je na Edmodo, hangout bude k dispozici na Google+.

Prezentaci k přednáškám naleznete na Slideshare:Sylabus:Přečtěte si i zprávu o kurzu v minulém semestru: Bořivoj Brdička: Vzdělávací technologie 21. století – závěrečná zpráva o kurzu.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.