MŠMT: Informace o povinnosti zřídit bankovní účet určený pro příjem dotací ze státního rozpočtu

úterý 19. února 2013 ·

Informace o povinnosti zřídit bankovní účet určený pro příjem dotací ze státního rozpočtu v souvislosti s novelou zákona č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů (rozpočtová pravidla), ve znění pozdějších předpisů (zákon č. 501/2012 Sb.).


Zákon č. 501/2012 Sb. doplňuje § 3 písm. h) zákona o rozpočtových pravidlech a stanovuje v něm vyjmenovaným organizacím povinnost zřídit účet pro příjem dotací ze státního rozpočtu.

Tato změna zákona pro některé příjemce znamená podstatnou změnu projektu.

ŘO OP VK žádá příjemce, aby věnovali pozornost bližší Informaci, kterou připravil ŘO OP VK zde.

IPo – žádost o podstatnou změnu VZOR
GG – žádost o podstatnou změnu VZOR

Vzor žádosti o podstatnou změnu není závazný, jedná se o navrhovanou formu, kterou lze využít vč. připraveného zdůvodnění podstatné změny, příjemce však může předložit vlastní žádost o podstatnou změnu projektu.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.