Hmyz, pavouci a spol.

středa 6. února 2013 ·

Poznávejte přírodu! Staňte se jejími kamarády.

V přírodě je tolik věcí k objevování! Víte, jak vypadá křižák pruhovaný, kde žije krajník a čím se živí jepice? Tato praktická knížka o přírodě předává zábavnou formou malým objevitelům informace o světě hmyzu a pavouků. Naučí vás hmyz a pavouky nejen rozlišovat, ale prozradí vám také, kde žijí, a upozorní na zvláštnosti chování. Formát knihy vybízí k tomu, abyste si ji s sebou přibalili na výlet.


S řadou příloh:

  • návody
  • experimenty
  • přírodovědný kvíz
  • obrázky k vymalování
  • zajímavosti
  • slovníček pojmů 
 Ukázky stran:


Knihu vydala Edika, doporučená cena 169 Kč

Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.