Ucházejte se do 3. května 2013 o cenu pro učitele němčiny 2012/13!

čtvrtek 10. ledna 2013 ·

Jedním z resortních úkolů Národního institutu pro další vzdělávání pro rok 2013 je „ Podpora vícejazyčnosti ve školách “. V jeho rámci se uskuteční v pěti městech ČR Dny cizích jazyků a aktivity vyvrcholí 2. mezinárodní konferencí k vícejazyčnosti, pořádanou NIDV a MŠMT ve spolupráci s kulturními instituty zahraničních státu sdruženými v EUNIC. Proto MŠMT také podpořilo vyhlášení výzvy na udělení Ceny pro učitele němčiny 2012/13, kterou v rámci kampaně „ šprechtíme “ vypisují Goethe Institut, Velvyslanectví SRN v ČR, Rakouské velvyslanectví v Praze, Rakouský institut v Praze a další partneři. Cenou mají být vyznamenáni příkladně angažovaní učitelé němčiny v České republice, kteří se ve školním roce 2012/13 zvláštním způsobem zasloužili o podporu německého jazyka.


Ke stažení:

Leták v PDF
Přihláška v PDF0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.