Rádio Wave: Zdeněk Slejška o smyslu kampaně Česko mluví o vzdělávání

středa 30. ledna 2013 ·

Na stanici Radio Wave Českého rozhlasu najdete čtyřminutový rozhovor s ředitelem EDUinu Zdeňkem Slejškou, který vysvětluje smysl kampaně Česko mluví o vzdělávání.

Z rozhovoru Zuzany Rejchové se Zdeňkem Slejškou v ČeskýRozhlas.cz vybíráme:

„Není sdílená představa o tom, co vzdělávání v dnešní době má v České republice naplňovat. Co se mají děti učit a jak se to mají učit. Není shoda na tom, kam se má dospět. Myslíme si, že diskuse, kterou vyvoláváme, by mohla napomoci tomu, že se o tom bude víc mluvit.“

Přehrání online

Nahrávka v MP3

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.