Připojte se ke kampani Česko mluví o vzdělávání

pátek 11. ledna 2013 ·

Pro zájemce, kteří chtějí podpořit kampaň je zde hned několik způsobů:

  1. Pro jednotlivce máme placku “já a Česko mluví o vzdělávání”. Můžete si stáhnout její vzor a nechat udělat. Případně bude v brzké době možné si zakoupit placky na pár místech po České republice. O této možnosti budeme informovat.
  2. Pro organizace jsme připravili obdobu placky – razítko “my a Česko mluví o vzdělávání” Stačí si návrh stáhnout a přidat na svůj web – viz www.uniecenter.cz nebo www.dobra-skola.cz. Tím se připojíte ke kampani a my na oplátku můžeme na webu www.ceskomluvi.cz dát vaše logo a jméno organizace.
  3. Pokud se chcete realizovat v rámci kampaně, stačí vyplnit tento krátký formulář a my vás budeme kontaktovat a dohodneme se na způsobu spolupráce. Tato nabídka platí jak pro jednotlivce, tak i pro organizace.

9 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
11. ledna 2013 v 13:37  

Proč se o vzdělávání stále jenom MLUVÍ? Proč se už konečně pro to něco NEDĚLÁ.

Na kecání můžu zajít do hospody a nepotřebuju na to nadaci, vypisování grantů, evropské fondy a množství přisátých aktivistů a úředníků.

Anonymní řekl(a)...
11. ledna 2013 v 16:27  

K čemu má tato debata vést?

Anonymní řekl(a)...
11. ledna 2013 v 16:48  

Kecání je vážně na prd. Ovšem v naší kotlině o čem se nemluví, a to hodně nahlas a pokud možno se šťavnatými kauzami a skandály, to jakoby neexistuje. Jestli chceme něco ve školství měnit, musí se o nás vědět, to jest mluvit a křičet a vyskakovat na obrazovkách, prostě tyátr. Pak nějaká hlava nahoře může argumentovat, že tlak společnosti nazrál a je nutno jednat. Hlavně aby z toho káplo, co je opravdu zapotřebí, a ne tři zdvořilé rozhovory v médiích a adié školství. Jo, kdyby se tak začali trochu zajímat rodiče.

Anonymní řekl(a)...
11. ledna 2013 v 22:29  

já a Česko = několikanásobný podmět, mluvíME = přísudek (respektujme starou dobrou shodu přísudku s podmětem, alespoň některá pravidla stojí za to zachovávat)

Anonymní řekl(a)...
12. ledna 2013 v 1:42  

Proč se už konečně pro to něco NEDĚLÁ.

"se" nikdy za vás dělat nebude

krtek řekl(a)...
12. ledna 2013 v 5:49  

Asi jsem příliš velký skeptik:
1) EDUin musí prokázat svým sponzorům nějakou činnost,
2) "hora porodí myš".
Jiný výsledek neočekávám.
Otatně "Česko mluví o vzdělávání", ale profesní organizace mezi účastníky nevidím, stejně jako zákonodárce a exekutivu.

Zen řekl(a)...
13. ledna 2013 v 23:18  

12. ledna 2013 1:42

Kdyz "se" mluvi, ...

Jen takovy trapne neinformovany dotaz: Nejsou nahodou nekteri lide kralovsky placeni za to, aby "se" delalo?

Anonymní řekl(a)...
13. ledna 2013 v 23:59  

Tak zatím nejvíc mluví p. Feřtek - ten povídá moc rád. Ještě že má to nebohé školství, jinak by snad musel mluvit do politiky.
Uvažuju, že do kampaně zapojím celou naši školu. Všichni pěkně polepí trika, dveře, nábytek - všude samé placky a loga. To by v tom byl čert, aby si zase nikdo nevšimnul, že nám střechou zatéká vrchem, do šaten spodem, na chodbách začíná opadávat omítka a k obědu je obden kaše.

Anonymní řekl(a)...
14. ledna 2013 v 15:27  

Hlavně, až si o tom vzdělávání pěkně promluvíme, byl ještě někdo, kdo bude ochotný vzdělávat - vlastně ne vzdělávat, ale opravdu učit!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.