SoundGator.com: zvukové efekty pro vaše DUMy

pátek 14. prosince 2012 ·

Tento web nabízí bezplatně nejrůznější zvukové efekty roztříděné do více než dvaceti kategorií s vyhledávačem.

Licence na SoundGator.com je jednoduchá: můžete zvukové efekty volně použít ve filmech, videích, multimediálních projektech, prezentacích, hrách nebo jiných projektech, ale nesmíte je prodávat, licencovat, distribuovat nebo zveřejněvovat online jako svoje vlastní (i když je upravíte).

Zkuste třeba http://www.soundgator.com/adata/199.mp3.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.