Sdělení MŠMT – jednotné časové schéma zkoušek v jarním zkušebním období 2013

pátek 21. prosince 2012 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v souladu s § 2 odst. 3 vyhlášky č. 177/2009 Sb., ve znění pozdějších předpisů, určuje jednotné časové schéma (JEZUS) konání didaktických testů a písemných prací společné části MZ pro jarní zkušební období roku 2013.


Dokumenty ke stažení:

JEZUS_jaro2013_prilohy.pdf
Sdeleni_MSMT_JEZUS_jaro2013.pdf

Sdělení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kterým se určuje časový rozvrh konání didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky (jednotné zkušební schéma) v jarním zkušebním období roku 2013

V Praze dne 21. prosince 2012
Č. j. MSMT- 55770/2012-211

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v souladu s § 2 odst. 3 vyhlášky č. 177/2009 Sb.,
o bližších podmínkách ukončování vzdělávání ve středních školách maturitní zkouškou, ve znění
pozdějších předpisů (dále jen „vyhláška“), určuje časový rozvrh konání didaktických testů
a písemných prací společné části maturitní zkoušky (jednotné zkušební schéma) pro jarní zkušební
období roku 2013 následovně:

  1. všichni žáci s výjimkou žáků, kteří mají přiznané uzpůsobení podmínek pro konání maturitní zkoušky ve smyslu příloh č. 2 a 3 vyhlášky, konají zkoušky dle harmonogramu uvedeného v příloze 1 tohoto sdělení;
  2. žáci s přiznaným uzpůsobením podmínek pro konání maturitní zkoušky kategorie SPUO-1 s prodlouženým časem konání zkoušky o 25 % konají zkoušky dle harmonogramu uvedeného v příloze 2 tohoto sdělení;
  3. žáci s přiznaným uzpůsobením podmínek pro konání maturitní zkoušky kategorie SPUO-2 s prodlouženým časem konání zkoušky o 50 % konají zkoušky dle harmonogramu uvedeného v příloze 3 tohoto sdělení;
  4. žáci s přiznaným uzpůsobením podmínek pro konání maturitní zkoušky kategorie SP-1 s prodlouženým časem konání zkoušky o 50 %, kteří nekonají poslechový subtest při didaktickém testu z cizího jazyka, konají zkoušky dle harmonogramu uvedeného v příloze 4 tohoto sdělení;
  5. žáci s přiznaným uzpůsobením podmínek pro konání maturitní zkoušky kategorií TP-1 a ZP-1 s prodlouženým časem konání zkoušky o 75 % konají zkoušky dle harmonogramu uvedeného v příloze 5 tohoto sdělení;
  6. žáci s přiznaným uzpůsobením podmínek pro konání maturitní zkoušky kategorií SP-2, SP-2-A, SP-3-T s prodlouženým časem konání zkoušky o 100 % konají zkoušky dle harmonogramu uvedeného v příloze 6 tohoto sdělení;
  7. žáci s přiznaným uzpůsobením podmínek pro konání maturitní zkoušky kategorií SPUO-3-A, TP-2, TP-3-A, ZP-2-14, ZP-2-16, ZP-2-20, ZP-2-26, ZP-2-BR, ZP-3-14-A, ZP-3-16-A, ZP-3-20-A, ZP-3-26-A, ZP-3-BR-A s prodlouženým časem konání zkoušky o 100 % konají zkoušky dle harmonogramu uvedeného v příloze 7 tohoto sdělení.


PhDr. Jindřich Fryč, v. r.

náměstek ministra
pro všeobecné, odborné a další vzdělávání

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.