MŠMT: Upozornění na dočasnou nedostupnost poradenských linek k EU peníze školám

pondělí 17. prosince 2012 ·

Vážení příjemci oblasti podpory OP VK 1.4 (EU peníze školám) a 1.5 (EU peníze středním školám), vzhledem k nezbytně nutné údržbě informačních technologií a následných stavebních úprav a dalších opatření nebude ve dnech 27. a 28. 12. 2012 dostupná bezplatná informační linka 800 228 229 a dotazy obdržené v rámci příslušných e-mailových schránek budou vyřízeny až v následujících pracovních dnech. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.