Věstník MŠMT vydaný v roce 2012, sešit číslo 11

středa 28. listopadu 2012 ·Část normativní

  • Program spolupráce mezi Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a ministryní národního vzdělávání Polské republiky v oblasti vzdělávání, podepsaný ve Varšavě dne 20. září 2012

Část oznamovací

  • Informace o projektu realizovaném na Gymnáziu F.Schillera v Pirně (ze dne 5. října 2012)
  • Vyhlášení programu zjišťování výsledků vzdělávání (č.j. MSMT-42746/2012-210)
  • Seznam učebnic a učebních textů se schvalovací doložkou pro základní vzdělávání platný ve školním roce 2012/2013 (ke dni 5. října 2012)
  • Informace o udělení schvalovacích doložek
  • Kvalifikační a hodnotící standardy profesních kvalifikací schválených dle zákona č. 179/2006 Sb., o uznávání výsledků dalšího vzdělávání
  • Oznámení o změně názvu organizace zřizované MŠMT
  • Oznámení ČŠI o odcizení služebního průkazu

Ke stažení ve formátu PDF a DOC

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.