Marcel Chládek: Nečasova vláda poškodila oblast školství, chceme znát priority nového ministra!

středa 2. května 2012 ·

9 komentářů:

http://www.facebook.com/VladimirZahoransky řekl(a)...
2. května 2012 v 12:43  

Keďže viem kto je pán Fiala zač, a dobre viem že ako rektor bol omyl univerzitného senátu voliaceho ho do funkcie, tak nečakám od neho žiadne zázraky. Beriem ho len ako pešiaka ktorý má urobiť určité úlohy ale pritom sa sám čo najviac zviditeľniť. Možno Nečas či kníže počíta s ním ako prezidentským kandidátom keďže z ich tábora žiadna reálna osobnosť nie je. Ako „vedec“ či pseudo-nestranný odborný človek z akademickej obce môže dobre zapôsobiť na voliča na verejnosti, ako „nová tvár“ na otestovanie. Osobne môžem povedať že je to nadutý arogantný tvrdo vypočítavý človek ktorý sa vie v pravú chvíľu niekde zjaviť a „vtrieť“ do funkcie. Na univerzite mi prišiel ako arogantný vypočítavý karierista. Ja to vidím ako epizódnu vec na pár mesiacov, s dávkou pár populistických návrhov, možno sľubov, ovšem žiadnu zásadnú vec nevyrieši.

Anonymní řekl(a)...
2. května 2012 v 12:50  

Fiala dělal poradce Nečasovi, však to taky v ČR tak vypadá. Nic si od něj neslibuji.

Anonymní řekl(a)...
2. května 2012 v 13:17  

Oblast školství je poškozována už delší dobu Nečas nebo Nenečas, vláda nevláda, napříč všemi politickými stranami.

Pytlik Blaha řekl(a)...
2. května 2012 v 13:59  

je poškozována už delší dobu

Oblast školství má vysoký sebedestrukční potenciál, protože
smyslem její existence je už jenom její existence.

Anonymní řekl(a)...
2. května 2012 v 20:14  

Taky jste mi mohli nechat tu iluzi alespoň 3 dny...
OU

Anonymní řekl(a)...
3. května 2012 v 18:13  

České školství nejvíce poškodily a škodí mu socanské plky pana Marcela.

Pan Marcel se stále nemůže smířit s tím, že není u lizu, a tak kolem sebe neustále šíří socanské bludy.

poste.restante řekl(a)...
3. května 2012 v 19:08  

České školství nejvíce poškodily a škodí mu socanské plky pana Marcela.

JAK?

Uveďte, prosím, konkrétní příklady.
Anebo přestaňte šířit bludy.

Anonymní řekl(a)...
3. května 2012 v 20:57  

"Pan Marcel se stále nemůže smířit s tím, že není u lizu, a tak kolem sebe neustále šíří socanské bludy"

Člověče, Vy se už ani nepodepisujete ? Dříve jste se aspoň "nějak" podepisoval.Jste tady na diskuzích znám již delší dobu. Ignorant

Pytlik Blaha řekl(a)...
4. května 2012 v 9:49  

PLK, na rozdíl od rány pěstí nebo prokecnutí se o změně úrokové sazby kupříkladu,
nic nepoškodí. Ale ani nepomůže.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.