Výstup z odborné diskuse k projektovému záměru Individuálního projektu národního "Kariéra ředitele školy - ŘEDITEL21"

úterý 20. března 2012 ·

Kulatý stůl se uskutečnil dne 9. března 2012 od 10 hodin v prostorách MŠMT, Karmelitská 7, Praha.

Prezenční listina (formát PDF)
Prezentace - IPn ŘEDITEL21 (formát PPT)
Zápis - IPn ŘEDITEL21 (formát PDF)1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
20. března 2012 11:35  

bez komentáře
http://www.novinky.cz/krimi/262342-sikanujici-reditelky-se-po-odvolani-z-funkce-nezastal-ani-soud.html

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.