Termíny seminářů k reformě financování regionálního školství

čtvrtek 9. února 2012 ·

V rámci seminářů MŠMT ke koncepčnímu záměru reformy systému financování regionálního školství v jendotlivých krajích ČR zvěřejňujeme termíny nejbližších výjezdů do Zlína a Brna.


16. 2. 13.00 - 15.00
Kde: Zlín
Academia centrum Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Mostní 5139 - AULA
Účastní se: první náměstek Ladislav Němec

17. 2. 10.00 - 12.00
Kde: Brno
sál B. Bakaly, Žerotínovo nám. 6
Účastní se: první náměstek Ladislav Němec

Semináře organizuje Národní institut pro další vzdělávání, kontaktní osoba:
Mgr. Alena Coubalová
Tel.: +420 222 122 264
Mobil: +420 775 755 037
E-mail: coubalova@nidv.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.