Přečtěte si: Nejdůvěryhodnějším ministrem Nečasovy vlády zůstává Pospíšil, ukázal průzkum SANEP

středa 29. února 2012 ·

Z kabinetu Petra Nečase (ODS) Češi nejvíce důvěřují ministru spravedlnosti Jiřímu Pospíšilovi (ODS). Na opačném konci žebříčku, tedy nejméně důvěryhodným ministrem je šéf rezortu školství Josef Dobeš (VV) s 11,6 procenta, tvrdí průzkum agentury SANEP, zveřejněný ve středu.

Z článku Denisy Šindlerové v Mediafax.cz vybíráme:

Ve srovnání s minulým rokem si ministr Pospíšil pohoršil o 2,5procentního bodu. Důvodem klesající důvěry ministra jsou problémy a mediální kauzy na nejvyšším státním zastupitelství.

2 komentářů:

Jan Hučín řekl(a)...
29. února 2012 v 16:02  

A proč je tento článek na České škole?

Člověk se nemůže ubránit dojmu, že jakákoliv negativní informace o současném ministrovi se sem hodí. Ještě by ho měla prověřit módní policie, tutově se na něj něco najde i tady :)

Janek Wagner řekl(a)...
29. února 2012 v 16:16  

Pane Hučíne, pozitivní informace o ministrovi bohužel prakticky neexistují.

Článek informuje o vnímání ministra a vlády veřejností, proto tu má své místo.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.