Naučte se arabsky, holandsky, japonsky, norsky či švédsky pomocí ilustrovaných slovníků

pondělí 27. února 2012 ·

Učte se důležitá slovíčka pomocí veselých obrázků! Zapamatujete si je rychleji a vštípí se vám i mnohem hlouběji do paměti!

Ilustrace znázorňují běžné životní situace, které denně prožíváme, obsahují postavy a věci, se kterými se denně setkáváme. Ať již jde o domácnost, město, školu, přírodu, zábavu, cestování, sport ad. Obrázky jsou popsány, za slovíčky následuje výslovnost a český význam.


Každý tematický celek je doplněn typickými frázemi. Na konci knihy se nachází souhrnný slovníček.

Příručka je určena jak dětem, tak dospělým. Zábavnou formou pomůže začátečníkovi zvládnout základní slovní zásobu.

Prostřednictvím našich ilustrovaných slovníků vás naučíme 1000 slov:
 • anglicky
 • německy
 • španělsky
 • francouzsky
 • italsky
 • portugalsky
 • rusky
 • chorvatsky
 • polsky
 • čínsky
a nově také
 • arabsky
 • holandsky
 • norsky
 • japonsky
 • švédsky
Ukázky stran:Více informací o jednotlivých slovnících naleznete a slovníky s 15% slevou zakoupíte v e-shopu  knihy.cpress.cz.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
27. února 2012 v 13:20  

Jakou norštinu- nynorsk nebo bokmal? A co je to holandština, v Nizozemsku se přece mluví nizozemsky. Už tam chybí jen švýcarština.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.