ČŠI: Informace a harmonogram první celoplošné generální zkoušky testování žáků 5. a 9. ročníků

čtvrtek 9. února 2012 ·

Česká školní inspekce zveřejňuje materiál "Informace a harmonogram první celoplošné generální zkoušky ověřování výsledků žáků na úrovni 5. a 9. ročníků základních škol". První celoplošná generální zkouška se uskuteční v termínu od 21. května do 8. června 2012. Ve zveřejněném materiálu najdete i zásadní rozdíly a parametry celoplošné generální zkoušky oproti pilotnímu ověření, které se uskutečnilo v prosinci 2011.


Informace a harmonogram první celoplošné generální zkoušky (197kB PDF)0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.