Březina (KDU-ČSL): Ministr Dobeš se v očích EU totálně zdiskreditoval a stal se hrobařem českého školství

pátek 3. února 2012 ·

Zastavení evropských miliard do českého školství je podle mých informací skutečně na spadnutí.

Z článku v ParlamentníListy.cz vybíráme:

Evropská komise začíná považovat situaci na ministerstvu školství za bezvýchodnou a vzhledem ke stupni rozkladu tamního systému čerpání evropských dotací nevidí šanci na zásadní obrat k lepšímu. Ministr Dobeš místo systémového řešení přichází s nahodilými a z prstu vycucanými projekty, které zavánějí pokusem o tunelování evropských fondů. Hraje tak s Evropskou komisí nečistou hru a ta je na takové jednání mimořádně citlivá. Je to totiž ona, kdo nese před Evropským parlamentem, členskými státy, ale především před občany EU odpovědnost za řádné a zákonné nakládání s prostředky evropských daňových poplatníků.


2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
5. února 2012 v 12:10  

To už ví dávno celá ČR, jen k uším ABL se to zatím nedoneslo ?

Anonymní řekl(a)...
5. února 2012 v 14:30  

Mestsky straznik bez jakychkoli zkusenosti s rizenim, managementem, fondy, skolstvim atd "ridi" evropske fondy na ministerstvu skolstvi. Neumi zadny cizi jazyk. Ma povest zlodeje a prolhane neschopne osoby jiz z predchozich zamestnani. Co byste cekali? Co ma evropska komise delat??

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.