Výstup z odborné diskuse k projektovým záměrům Individuálních projektů národních K2, SPORT a Brána do světa E-learningu

úterý 17. ledna 2012 ·

Oficiální záznam Kulatého stolu, který se uskutečnil 29. prosince 2011 v prostorách MŠMT, je výrazně zkrácen a zcenzurován, odpovědi zástupců MŠMT jsou vylepšeny. Vrchní ředitel sekce vzdělávání MŠMT Jakub Stárek ani po téměř tří týdnech od jednání nedodržel svůj slib, že zúčastněným zašle chybějící podklady k vyjádření, které mělo být součástí zápisu.

Ke stažení:

Prezenční listina.pdf
Prezentace_Brána do světa e-learningu.pptx
Prezentace_K2.pptx
Prezentace_SPORT.ppt
Zápis-IPn 29.12.11.pdf

2 komentářů:

Biene řekl(a)...
17. ledna 2012 v 21:52  

Tedy jestli tyto pitominy budou opravdu realizovány, tak už ničemu nerozumím :o(( a úplně mi stačí to torzo diskuse. Předkladatelé projektů evidentně absolutně neví, co dělají, co má být výsledkem projektu a v případě eLearningového portálu jde navíc evidnentě o duplicitní aktivity, které byly už několikrát z projektů podpořeny. Navíc nevidím nikde žádnou "inovativnost" projektu, na níž všechny žadatele ministerští "projektoví manažeři" dusí..Plácání pana Baumruka o životním stylu je také "počteníčko"..Ach jo.

Anonymní řekl(a)...
17. ledna 2012 v 22:30  

Dík za SVOTku. Myslela jsem si to, tak jsem to ani nečetla :/

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.