Dopis premiérovi a vládě ČR k projednávání návrhu Věcného záměru zákona o vysokých školách

čtvrtek 5. ledna 2012 ·
Vážený pane předsedo, vážení členové vlády ČR,

rádi bychom vás touto cestou požádali, abyste při projednávání návrhu Věcného záměru zákona o vysokých školách věnovali zvýšenou pozornost připomínkám reprezentace vysokých škol označeným jako neakceptované. Domníváme se totiž, že MŠMT jim tuto kategorii oproti předchozímu slibu podsunulo procedurálním trikem. Minimálně připomínky Rady vysokých škol měly být označeny jako rozpor.

S přáním a nadějí, že členové Vlády ČR napraví postup MŠMT,
předsedové akademických senátů vysokých škol


Mgr. Tomáš Vaněk
AVU v Praze

Doc. Ing. David Herák, Ph.D.
ČZU v Praze

Doc. Ing. Petr Konvalinka, CSc.
ČVUT v Praze

PhDr. Květoslava Horáčková, Ph.D.
JAMU v Brně


Doc. PaedDr. Michal Bauer, Ph.D.
JU v Č.Budějovicích

Ing Petr Jedlička, Ph.D.
MENDELU v Brně

RNDr. Jindřich Vaněk
SU v Opavě

Doc. Ing. Zdeněk Plíva, Ph.D.
TU v Liberci

RNDr. Martin Balej, Ph.D.
UJEP v Ústí n.L.

Prof. RNDr. Jan Hála, DrSc.
UK v Praze

Doc. Mgr. Miroslav Dopita, Ph.D.
UP v Olomouci

Doc. Mgr. Jiří Kubeš, Ph.D.
UPA Pardubice

Ing. Alena Macháčková, CSc.
UTB ve Zlíně

Doc. MVDr. Leoš Pavlata, Ph.D.
VFU Brno

Doc. RNDr. Jarmila Radová, Ph.D.
VŠE v Praze

Prof. RNDr. Olga Valentová, CSc.
VŠCHT v Praze

RNDr. Jiří Šíp, Ph.D.
VŠPJ v Jihlavě

Prof. Ing. Radimír Novotný, DrSc.
VŠTE v Č. Budějovicích

Doc. Dr. Ing. Petr Hanáček
VUT v Brně

V Praze dne 5. ledna 2012

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.