ČT24: Je Josef Dobeš dobrým ministrem školství?

pondělí 9. ledna 2012 ·

 Sledujte záznam pořadu ČT24 168 hodin z neděle 8. ledna 2012.


Záznam pořadu

15 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2012 v 9:30  

"Nejlepší ministr školství všech dob".

Usuzuji tak podle toho, že v projektu Comenius naši kolegové ze zahraničí o J.A. Komenském nic neví, ale Josefa Dobeše znají z novin a televize. Je to ten, který nečerpá evropské peníze a rozvrací celkem úspěšně fungující systém školství v ČR. Ignorant

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2012 v 9:36  

http://neviditelnypes.lidovky.cz/poveste-ho-vejs-0ia-/p_cirkus.asp?c=A120108_195645_p_cirkus_wag

http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-hrrr-na-nej-0q8-/p_politika.asp?c=A120108_195349_p_politika_wag

I kdyby byl ze zlata, novinari a "odbornici" na skolstvi ho usmazi a usmazi kohokoliv.
To mne prijde jako daleko vetsi problem, nez ministr samotny.

PN

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2012 v 10:02  

Já bych novináře až tak nepřeceňoval.

Leckteré složitější věci ani nejsou schopni správně pochopit, natož aby konstruovali nějakou konspiraci.

Ale s Dobešem to mají lehké, svým primitivním chováním a katastrofálními naprosto zjevnými chybami jak manažerskými, tak odbornými, jim takřka denně dodává munici, kterou většinou zvládnou nějak zpracovat.

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2012 v 10:44  

I kdyby byl ze zlata,

Jenže on ze zlata není. Těch průserů je tolik, že je již nelze spočítat.

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2012 v 13:31  

"Leckteré složitější věci ani nejsou schopni správně pochopit, natož aby konstruovali nějakou konspiraci."

Bohuzel mate pravdu, ja taky nemyslim, ze oni nejak obzvlast konspiruji. Oni jenom natolik nechapou, ze nevi co pisi a vyhovuje jim ze se nekdo ohradi a zacnou palit hlava nehlava.
Ja bych tedy za tim videl spis jen tu neprofesionalitu a blbost nez konpirace. Alespon ze strany novinaru. U odborne verejnosti to muze byt slozitejsi.

PN

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2012 v 13:45  

Jako domácí mazlíček by byl určitě užitečnější.

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2012 v 17:47  

No fuj!!
To už radši za mazlíčka smrdutého opossuma, klidně i tuplovaného, než tohle.

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2012 v 19:02  

A co třeba střízlivější pohled na ministra Dobeše:

http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-hrrr-na-nej-0q8-/p_politika.asp?c=A120108_195349_p_politika_wag

Ale takové články pan Wagner nepřetiskne, co? Ostudy!

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2012 v 19:08  

Ano.

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2012 v 19:36  

Milý pane, proč tady všude kopírujete Jiřího Wagnera ? Naprosto s tímto názorem nesouhlasím, protože tyto názory nic neřeší a jen hájí jistou partičku.A navíc to zas tak nemá se školstvím co dělat. Raději TOP09, než ty staré firmy z devadesátých let.

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2012 v 19:41  

9. ledna 2012 19:02

Takový blábol nestojí ani za psí štěk.

Anonymní řekl(a)...
10. ledna 2012 v 12:16  

Anonymní 19:02
Vážený pane, je až neuvěřitelné, s jakou pílí naplňujete jedním blábolem jistého Jiřího Wagnera (shoda jmen s šéfredaktorem je ovšem vtipná) diskuze všech článků o školství nejen zde na České škole ale i jinde. O tom, že je to blábol se samozřejmě většina již mohla přesvědčit(alespoň doufám, že většina uzná, že je to blábol). Mně osobně stačila např. pasáž o "nezaplaceném logu"... autor onoho článku nebyl schopný si ani zjistit, k čemu se ministerstvo zavázalo a místo toho plácá o "úděsném obrázku" apod. To autora usvědčuje z toho, že je přinejmenším velký blb. Doufám, že jsem Vás tím urazil, protože si osobně myslím, že jste právě onen Jiří Wagner sám osobně. A v záplavě ministerských návštěv tohoto webu se to asi mělo ztratit...

MK.

Anonymní řekl(a)...
12. ledna 2012 v 10:17  

Nebyl, není a nebude!
Pokud premiéru Nečasovi nestačí názor teď už 23000 lidí (zejména odborné veřejnosti), tak to taky o něčem svědčí.
Fušárna s Wagenerem je pouze úsměvná:-)Zřejmě lobby za pana ministra?
O pana ministra jsem měla v příspěvku ČT24 Otázka Václava Moravce strach, že ho klepne nebo že vyplivne krtka... Co se týče kultury projevu, svými rozohněnými gesty mi připomínal projev jedné z nechvalně proslulých osobností našich dějin. A proč se teď najednou tolik lidí začíná navážet do Moravce?
Můj konečný názor na pana ministra je, že jde o člověka s poruchou pozornosti s hyperaktivitou, který má problémy zřejmě i v dospělosti. Pokud je v tak vysoké funkci, je to průšvih. Vysvětluje to jeho působení. Určité výsledky za sebou má, ale já osobně bych na něj nevsadila ani pětník...

Anonymní řekl(a)...
13. ledna 2012 v 9:01  

Ignorant:
rozvrací celkem úspěšně fungující systém školství v ČR

to jako myslíte fakt vážně? Můžete mi sdělit, v čem náš systém úspěšně funguje? Děkuji předem.
Mimochodem ve Vašich příspěvcích jsem žádné myšlenky, podložené názorem o úspěších našeho školství, dosud nezaznamenala.

Anonymní řekl(a)...
16. ledna 2012 v 9:28  

No ještě dokáže tento systém naučit mkáděž aspoň částečně číst, psát a počítat. To je taky úspěch ! Po Dobešovi bude jedině hůř.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.