Co je projekt OKNO?

středa 4. ledna 2012 ·

Výukové materiály budou občanům distribuovány prostřednictvím hromadných tiskových médií, neboť jak konstatuje též studie Ústavu pro informace ve vzdělávání ČESKÉ ŠKOLSTVÍ V MEZINÁRODNÍM SROVNÁNÍ - VYBRANÉ UKAZATELE PUBLIKACE OECD EDUCATION AT A GLANCE 2011 existuje velmi výrazná skupina (občané s nižším a též překvapivě i středoškolským vzděláním, občané 50+, hendikepovaní občané..), kteří mají vysoce nízkou motivaci dále se vzdělávat. Jejich nekompetence a špatná orientace ve společnosti je pak příčinou jejich sociální exkluze. Forma tiskového média je pro takové občany velmi vhodná, neboť jsou na tuto formu přijímání informací zvyklí, je jim blízký jazyk a styl jednotlivých médií. Pro oslovení co nejširší skupiny občanů bude proto nutno volit i několik typů médií.

Dokument ke stažení ve formátu PDF


5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
4. ledna 2012 v 10:51  

OKNO = TUNEL.

(Vedoucí přes média a reklamní agentury do stranických pokladen. Když se v tom nadpisu tak hezky ptáte...)

Anonymní řekl(a)...
4. ledna 2012 v 14:26  

Úplná blbost.

Anonymní řekl(a)...
5. ledna 2012 v 11:47  

Někdo má asi VOKNO. Reálný svět funguje úplně jinak.

Anonymní řekl(a)...
5. ledna 2012 v 11:59  

Měl bych stejný projekt, jenom s alternativními metodami.
1. učitelé rádi za 100 tisíc zpracují materiály.
2. dalších 100 tisíc dám za korektury.
2. za 50 tisíc dám opakovanou reklamu na webové stránky do novin.
3. za 10 tisíc nechám vyrobit webové stránky.
4. za organizaci práce si přivydělám 20 tisíc.

Čili za 280 tisíc to bude od září fungovat.
Na každý rok provozu - propagaci, revize, aktualizace mi dejte 100 tisíc.

Zen řekl(a)...
9. ledna 2012 v 0:59  

Pro Anonymní 5. ledna 2012 11:59
Nechci Vam brat iluze, ale Vami uvadena cisla jsou naprosto, ale opravdu naprosto mimo. Kolik reklamy asi poridite za 50 000,- Kc? Jeden maly inzerat! O opakovani si nechte zdat.
Pokud cerpate informace o cene inzerce z predvolebnich rozpoctu politickych stran, pak doporucuji studenou sprchu na probuzeni :-)

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.