2. 2.: Odborná diskuse k projektovému záměru Individuálního projektu národního v Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost – Spolupráce rodičů, veřejnosti a školy

pondělí 30. ledna 2012 ·

Dne 2. 2. 2012 v zasedací místnosti C 81, MŠMT, Karmelitská 7, 118 12 Praha 1 od 13 do 15 hodin proběhne odložená odborná diskuze k projektovému záměru připravovaného Individuálního projektu národního „Podpora spolupráce rodičů, veřejnosti a školy”, který bude předložen v rámci výzvy 33 v oblasti podpory 4.1 OP VK.

Anotace projektu:

Anotace_Spolupráce rodičů, veřejnosti a školy.pdf

V případě zájmu o účast na odborné diskuzi se, prosím, obracejte na paní Mgr. Pavlu Růžkovou, Ph.D. (pavla.ruzkova@msmt.cz).

Diskuse nebude spojena s projednáváním IPn „Škola hrou“. Náhradní termín pro veřejnou diskusi k IPn „Škola hrou“ oznámíme později.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
30. ledna 2012 v 13:35  

Další z projektů, jehož vlastním cílem je utratit peníze.
Mimochodem - uvádí se využití výsledků testování 5. a 9. tříd pro hodnocení škol...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.