MŠMT: Koncepční záměr reformy systému financování regionálního školství

pátek 16. prosince 2011 ·

Přinášíme první prezentaci z kulatého stolu SKAV, který se konal 15. 12. 2011 na téma: "V čem pomůže a uškodí nový systém financování českému školství?"


Prohlédněte si prezentaci Ing. Vlastimila Finkeho, ředitele odboru financování, MŠMT, na kulatém stole byly prezentovány jen snímky č. 7 a 8.

 

 Celý Koncepční záměr reformy systému financování regionálního školství je vám k dispozici zde:


1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
18. prosince 2011 v 13:53  

Spíše si položme otázku zda tento stát má skutečně finanční prostředky na to, aby udržel tu hordu malotřídek, které u nás jsou. Z celkového počtu asi 3900 základek je u nás 1200 s počtem do 50 žáků (kdo nevěří, ať se podívá na excelovskou tabulku s počtem žáků škol pro potřeby EU peníze školám a seřadí si školy podle počtu žáků)!!! A přitom se uvažuje o zrušení druhého stupně na úplných základkách, které mají přes 200 žáků a pohybují se s tímto počtem kolem místa 2 200 tedy v horní polovině? Nezdá se vám to být pitomostí??

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.